Bio gyümölcsmix illóolaj keverék
Várható szállítás: | 2021. április 19. |
Elérhetőség: | Raktáron |
|
|
Az illatkompozíciót 100%-ban természetes illóolajok alkotják narancs, citrom, lime, mandarin. Használja aromalámpában, diffúzorban vagy párologtatóban. Ajánlott mennyiség a helyiség méretétől függően 3-10 csepp. Származási hely: Ausztria 10 ml |
|
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
Leírás és Paraméterek
Hatása: levegőfertőtlenítő, levegőtisztító, illatos
Alkalmazása levegő tisztítására, tanuláshoz, aroma konyhába
A gyümölcsös illóolajok narancs, citrom, mandarin és lime melyek az illóolaj keveréket alkotják, ökológiai gazdálkodásból származnak. A frissítő illata tisztítja a levegőt és stimulál. A citrus kiválóan alkalmazható, például a tanuláshoz is mert az elménk fogékonyabb lesz.
Aroma konyha: Süteményekhez gyakran kell citrom vagy narancs, ha ez éppen elfogyott otthon csepegtessen 1-2 cseppet tojásba, mézbe, vagy tejbe. Az egyszerű alkalmazástól utánozhatatlan és friss ízt fog érezni.